خدمات مسترکارت


مسترکارت چیست؟ مسترکارت بزرگترین شبکه بانکی جهانی شبیه به شتاب ایران است که در بیش از ۴۰ میلیون پذیرنده و پایانه در سرتاسر دنیا قابل استفاده می باشد و با آن می توانید تقریبا در کلیه فروشگاه های مجازی و حقیق خرید نمائید. مسترکارت توسط بانک های بین المملی دنیا صادر می‌شود به این صورت که شما باید به بانک ها مراجعه نمایید و درخواست کنید تا آنها برای شما یک حساب متصل به این شبکه بانکی افتتاح نمایند.
مسترکارت ها به دو صورت اعتباری یا کریدیت و شارژی یا دبیت صادر می‌شود. بسته به محل صدور کارت، پول موجود در مسترکارت دارای یک واحد ارزی مادر می‌باشد ولی شما می‌توانید با آنها از کلیه کشورهای دنیا به واحد ارزی کشور مقصد خرید نمایید. مثلا اگر ارز کارت شما به یورو باشد و شما از یک فروشگاه یا سایت در کشور ترکیه خرید نمایید، مبلغ به یورو از حساب شما کسر شده و به واحد لیر محاسبه شده و به حساب پذیرنده واریز می‌شود.

مسترکارت های اعتباری یا کریدیت کارت ها به این صورت می باشند که شما در صورتی کار و درآمد مناسب داشته باشید بسته به اعتباری که بانک به شما می‌دهد، شما قادر خواهید بود با کارت خوب خرید کنید و در پایان ماه از سمت بانک صورت حسابی را دریافت خواهید کرد که شرایط بازپرداخت مبلغ استفاده شده از کارت شما در آن ذکر شده است که این شرایط بسته به بانک ها کاملا متفاوت است. مثلا بعضی از بانک ها به شما پیشنهادات تشویقی خوبی در ازاء بازپرداخت سریع تر مبلغ به شما می‌دهند و بعضی دیگر از بانک‌ها بسته به سیاست سودآوری تمایل دارند که شما مبلغ را در اقساط بلندمدت برگردانید تا شامل سود بیشتری شوند. متاسفانه باید گفت که امکان صدور این کارت‌ها برای ایرانیان داخل ایران به دلیل نداشتن شغل در خارج از کشور امکان پذیر نمی‌باشد.

مسترکارت های شارژی یا دبیت کارت ها دقیقا شبیه به مسترکارت های اعتباری می‌باشند با این تفاوت که هیچ اعتباری داخل کارت نیست و شما باید ابتدا کارت خود را شارژ نمایید و سپس از آن استفاده کنید. این نوع کارت ها قابلیت صدور برای هموطنان عزیر را دارند و به دو صورت فیزیکی و مجازی ارائه میگردند.
کارت های فیزیکی به این صورت می باشند که فقط برای خرید های اینترنتی مورد استفاده می باشند و بعد از صدور به شما یک شماره کارت ، تاریخ انقضاء و رمز اینترنتی داده می شود تا بتوانید از سایت های اینترنتی خرید کنید و اگر نیاز به استفاده برای خرید حضوری در دیگر کشورها را ندارید، توصیه میکنیم که از این نوع سفارش دهید.

این کارت ها در یکی از بانک های معتبر اروپا به واحد یورو صادر می شود و شما می‌توانید برای کلیه کشورها و سایت ها از جمله پی پال استفاده نمائید. هزینه صدور کارت های مجازی از ۳۰۰ هزار تومان و کارت های فیزیکی ۵۰۰ هزار تومان می باشد که به مدت ۲ الی ۳ روز کاری صادر خواهد شد و سپس می توانید درخواست نمایید تا به هر مبلغی که میخواهید آن را برای شما شارژ نمائیم.

شما می‌توانید با مراجعه به بخش ثبت سفارش فرم مخصوص سفارش مسترکارت را با مبلغ شارژ مورد نظر پر نمائید تاش بعد از برسی همکاران ما و بسته به مبلغ ارز، فاکتور آن برای شما صادر گردد. همچنین می توانید از صفحه ارتباط با ما از طریق واتس آپ یا تلگرام تماس حاصل نمائید و سفارش خود را ثبت نمائید.