انواع سیم کارت های بین المللی


امروز داشتن شماره تلفن به غیر از پیش شماره ایران می تواند برای شرکت ها و استارت آپ ها اعتبار خاصی داشته باشد. همچنین شما میتوانید به عنوان شخصی از آنها استفاده نموده و با شماره های کشورهای مختلف همچون آمریکا و اروپا از طریق واتس آپ و تلگرام و یا دیگر شبکه های اجتماعی برای دوستان و آشنایان خود پیام بفرستید و اینگونه وانمود کنید که شما در خارج از ایران هستید!
سیم کارت های فیزیکی ما که قابلیت آنتن دهی در ایران را دارند از معتبرترین شبکه های بین المللی مانند ورلدسیم و یا اکیت می باشند که اگر قصد استفاده کامل که شامل تماس و پیام می باشد را دارید توصیه میکنیم سفارش دهید تا پس از سفارش و ارسال به ایران بتوانید بدون مشکل استفاده نمایید.

سیم کارت های مجازی بین المللی ما نیز به این صورت می باشند که آنها پس از خرید و فعال سازی سیم کارت پیش ما نگهداری می شود و فقط قابلیت ارسال پیامک را دارند و بیشتر برای شبکه های اجتماعی استفاده می شوند که نیاز به ارسال کد ثبت نام می باشد. پس هر پیامکی ما بلافاصله آن را به شماره ایران شما فوروارد میکنیم. این سیم کارت ها شامل انواع بسته های اینترنتی و مکالمه ای می باشند که پس از سفارش از بخش ثبت سفارش، بسته به پیش شماره و نوع سیم کارت شما هزینه های‌ آن برسی و خدمت شما ارسال خواهد گردید. همچنین می توانید از طریق واتس آپ و یا تلگرام از بخش ارتباط با ما به صورت مستقیم تماس حاصل نمائید.